صفانیوز

» حواشی انتخابات مجلس دهم در جهرم همچنان ادامه دارد


انتخابات مجلس دهم در جهرم بسیار پرحاشیه بود و پس از اینکه یکی از رقبای اصلی رضایی کوچی بر اثر رد صلاحیت از میدان رقابت خارج شد وی علی رغم مخالفت اکثریت معتمدان و بزرگان شهر جهرم برای سومین بار به مجلس راه یافت. دکتر ارجمند نماینده مجلس هفتم که رقیب وی در انتخابات بود پس از انتخابات به رضایی کوچی تبریک نگفت و با صدور پیامی ضمن تبریک به مردم و مقام معظم رهبری اعلام کرد: در شهرستان جهرم شاهد بداخلاقی و نادیده گرفتن مسائلی بوده است که به جهت احقاق حق و صیانت از آرای مردم از مجاری قانونی پیگیری خواهد کرد.

به گزارش صفانیوز با گذشت حدود سه ماه از انتخابات هفتم اسفندماه، حواشی آن در جهرم همچنان پابرجاست تا آنجا که حاج مجید رحمانیان از نویسندگان و آزادگان صاحب نام شهر جهرم در سخنرانی خود به مناسب نیمه شعبان مدعی شده در انتخاباتی که منجر به ورود سه باره رضایی کوچی به مجلس شده است تخلفات گسترده رخ داده و فرماندار در برابر این تخلفات سکوت کرده است.

 

مجید رحمانیان از آزادگان سخنور و چهره های ارزشی شهرستان جهرم است که سال 91 در حضور رهبر انقلاب نیز به سخنرانی پرداخت و به دلیل جایگاه خاصی که در محافل ارزشی جهرم دارد سخنرانی اخیر وی دارای اهمیت است و در روزهای اخیر مورد بحث گروه های مختلف سیاسی در شهرستان قرار گرفته است. گفته میشود این سخنرانی دوم خرداد بمناسبت میلاد امام زمان در مسجد امام حسین جهرم و در حضور چندهزار نفر انجام شده است.

 

 

بخشی از سخنان وی که از طریق انتشار یک فایل صوتی در فضای مجازی بدست رسانه ها رسیده است بدین شرح است:

 

یک انتخابات صورت گرفته در هفتم اسفند، هرچه بوده تمام شده،چه اتفاقی افتاده که باید کسانی که به یک کاندیدایی در آن دوره انتقاد کردند باید از طریق پلیس فتا مورد پیگیری و تعقیب قرار بگیرند؟ آقا خیانت است به رهبری

بخدا اینگونه جو خفقان ایجاد کردن در میان جوانان، دلسردی ایجاد کردن است، مگه کی هستند آقایان؟!

وقتی رهبر انقلاب دعوت میکند به اینکه مسئولین را نقد کنید، 25نفر برایشان احضاریه میرود یعنی چه؟؟!

این چه اتفاقی است در این شهر؟

چرا فریاد نزدند؟ چهارصد طلبه و روحانی فریاد نزدند، مگر اینها خلاف شرع نیست؟ مگر خلاف اسلام نیست؟ خلاف مشی مهدوی است خلاف مشی رهبری است.

چرا سکوت کردند؟

باید ما بیاییم بگوییم چون سکوت کردیم ما خطا کردیم؟! یا خیانتهایی که شما در انتخابات کردید؟

این تخلفات گسترده که شما در انتخابات هفتم اسفند در جهرم کردید پولها پخش کردید ، صدای فرماندار شهر در نیامد، صدای مسئولان نظارتی در نیامد،

 سکوت کردند. در برابر چه سکوت کردند؟

در برابر چه چیزی کوتاه آمدند؟ در برابر حق مردم، در برابر قانون، در برابر شرع، در برابر فتوای رهبری و مراجع تقلید.

روزی هشت هزار شام دادند، غذا پخش کردند، مواد غذایی پخش کردند در این شهر؟ چرا خواستند این کارها را بکنند؟

اینها یعنی چه؟

رحمانیان در این سخنرانی از یکجانبه گرایی و سکوت دستگاه قضایی در برابر توهین به برخی سرداران و رزمندگان دفاع مقدس در جهرم سخن گفته و از  اعطای امتیاز چاه و وعده استخدام ناعادلانه فرزندان بعنوان منکرات و تخلفات انتخاباتی در شهرستان جهرم انتقاد کرده است.

ایشان همچنین با اشاره به سخنان رهبری که فرموده اند "این که مجلس در راس امور است به معنای آن نیست که هر نماینده در راس امور است"دخالت یک نماینده و قوه مقننه در امورات دستگاه قضا و دستگاه اجرایی را خیانت برشمرده است.

 

» مربوط به دسته : مطالب پیشنهادی
نویسنده : admin / تاریخ : 4 خرداد 1395 / نظرات : 2 /پرینت مطلب
نویسنده : علی | تاریخ : 6/03/1395 - 12:21 | نقل قول |

سلام چرا نظرها را نمی گذارید؟؟؟نویسنده : امیر | تاریخ : 6/03/1395 - 13:10 | نقل قول |

درود بر حاج مجید ....

رحمت خدا بر تو باد...

شیر مرد آزاده...توجه : پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.
توجه : حتما آدرس وب سایت خود را در قسمت متن نظر وارد کنید.
نام:*
ایمیل:*
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.