صفانیوز

» تجمع فرهنگیان معترض فارس


به گزارش صدای فرهیختگان ایران جمعی از فرهنگیان معترض استان فارس صبح روز دهم اسفندماه روبروی اداره کل آموزش وپرورش استان تجمع کردند و رسیدگی به مطالبات خود را خواستار شدند.

یکی از سخنرانان این تجمع اعلام کرد: ما برداشته شدن فضای امنیتی حاکم بر مدارس و ادارات توسط دولت یازدهم را قابل تقدیر می دانیم ولی این را دلیلی برای مطرح نکردن حقوق خود نمیدانیم.

معترضین در این تجمع شعار وزیر بی کفایت استعفا استعفا سردادند و از دیگر شعارهای معترضین این بود: مشک ما حل نشه، مدرسه تعطیل میشه! ، معلم بپاخیز برای رفع تبعیض و....

 به گزارش صفانیوز تجمعات مشابهی در سایر نقاط استان فارس نیز برگزار شده است، آذری مدیرکل آموزش و پرورش فارس دقایقی در جمع معترضینی که روبروی اداره متبوعش تجمع کرده بودند حضور یافت و به آنها قول داد که مطالبات آنها را منعکس نماید.

در شیراز نیروی انتظامی دو سوی خیابان  معدل منتهی به محل تجمع را مسدود کرده بود و از ورود هرگونه وسایل نقلیه به محل تجمع جلوگیری میکرد و معترضین در پایان تجمع از همکاری نیروی انتظامی تشکر کردند.

همچنین تجمع کنندگان فریاد میزدند که ساعت9 صبح فردا نیز در همین محل تجمع خواهند کرد.

در پایان این تجمع قطعنامه ای در 9 بند قرائت شد و حضار با کف زدن بندهای آن را تایید میکردند.

جهت مشاهده تصویر قطعنامه معترضین اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

» مربوط به دسته : خبرها
نویسنده : admin / تاریخ : 10 اسفند 1393 / نظرات : 0 /پرینت مطلب
توجه : پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.
توجه : حتما آدرس وب سایت خود را در قسمت متن نظر وارد کنید.
نام:*
ایمیل:*
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.