صفانیوز

» نامه احمدی نژاد به ترامپ


 

 

 

 

نامه بلند بالای #احمدی_نژاد به #ترامپ

آیا، دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید؟!

بنظر شما ممکن است احمدی نژاد ایرانی، و احمدی نژاد آمریکایی(ترامپ) زبان هم را بفهمند؟

محمود احمدی نژاد امروز نامه ای طولانی را برای ترامپ ارسال کرده است.

به گزارش صفانیوز احمدی نژاد در این نامه گفته: "به عنوان فرزند ملت بزرگ ، تمدن ساز و فرهنگ آفرین ایران سخن می گویم."

سوال اینجاست که آیا ملت ایران هم احمدی نژاد را فرزند خود میداند؟!

 

احمدی نژاد که به گواه آمار، ایران در زمان دولتش بیشترین فساد را تجربه کرده در این نامه خطاب به ترامپ آورده است: "انتظار زیادی نیست که جناب عالی همت خود را صرف مبارزه با ریشه های فساد نموده و از مردم مظلوم که نوعا در خدمت سازندگی آمریکا هستند ، حمایت کنید." احمدی نژاد در قسمتی از نامه نیز گفته: "بهترین قدرت دفاعی، قدرت مردم و رضایتمندی آنان است و این جز درسایه اجرای عدالت و احترام به انسانها حاصل نمی شود. " جالب اینجاست هواداران احمدی نژاد و اصولگرایان، اگر همین جمله توسط رییس جمهور #روحانی یا وزیر امورخارجه بیان شود آن را نشانه سست عنصری و در جهت تضعیف جایگاه نهادهای نظامی کشور برمیشمرند!.

 

احمدی نژاد در ابتدای نامه نوشته که این نامه مطلقا سیاسی به معنای رایج آن نیست و بلکه امروز از یک انسان به انسان دیگر است، اما بلافاصله پس از آن خودش را فرزند ملت ایران معرفی کرده و در ادامه گفته است: " این نامه می تواند شامل دیدگاههای دیگر ملت ها و بسیاری از صاحبنظران و شخصیت های معاصر نیز تلقی گردد." با مطالعه این نامه درخواهیم یافت روح نامه پارادوکس های گوناگون دارد، در شرایطی که همه تحلیگران سیاسی جهان رفتار دولت ایران در مقابل دولت ناشناخته ترامپ را بسیار هوشمندانه تفسیر کرده اند، احمدی نژاد کاملا خودسرانه با ارسال این #نامه درتلاش است همچنان خودش را مطرح کند و جلب توجه نماید.

 

علی رغم اینکه مخالفان دولت حسن روحانی وی را متهم به ضعف در مقابل آمریکا میکنند اما دولت او خصوصا وزیر خارجه، در مدت زمان کوتاهی که از ریاست جمهوری ترامپ میگذرد از جایگاه قدرت با او سخن گفته اند به شکلی که حتی رییس قوه قصاییه ایران که از منتقدان دولت است، اظهارات محمدجواد#ظریف در این خصوص را تحسین کرده است.

روح نامه احمدی نژاد به ترامپ بر خلاف ظاهرش، از جایگاه ضعف تفسیر میشود و این مغایر با سیاست خارجی دولت و به نوعی دخالت در آن تلقی میشود.

احمدی نژاد به تصور خودش تلاش کرده راه را به ترامپ نشان دهد اما فراموش کرده که خودش ۸سال کشورش را به بیراهه برده است و سیاستها و عملکردش بهترین هدیه به اسراییل بشمار می آید.

برای مشاهده متن کامل نامه احمدی نژاد به ترامپ لینک زیر را ببینید

goo.gl/FdlmWO

نویسنده : admin / تاریخ : 8 اسفند 1395 / نظرات : 0 /پرینت مطلب
توجه : پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.
توجه : حتما آدرس وب سایت خود را در قسمت متن نظر وارد کنید.
نام:*
ایمیل:*
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.