صفانیوز

» ریاست جمهوری یا بالاتر؟!


 

 

#ریاست_جمهوری یا بالاتر؟! ؟

هدف جناح اقلیت اصولگرا از برجسته سازی#ابراهیم_رییسی ( داماد علم الهدی) چیست؟

 

اصولگرایان از فقدان یک شخصیت روحانی مطرح و همفکر خودشان که از کاریزمای بالای مردمی برخوردار باشند رنج میبرند، این مسئله آنها را بشدت نگران حیات سیاسی جناحشان در آینده کرده است.

روحیه تمامیت خواهی جناح اصولگرا به حدی است که حاضر نیستند هیچ سهمی از قدرت را برای جناح رقیب متصور باشند و در دو دهه اخیر از به قدرت رسیدن سیدمحمد#خاتمی و دکتر حسن #روحانیعصبانی شده اند و از ابراز این عصبانیت نیز ابایی نداشته اند و از تمام قدرت خود برای تضعیف دولتهای#اصلاحات و #تدبیروامید استفاده کرده اند.

عصبانیت آنها از انتخاب شیخ دیپلمات در سال ۹۲ به حدی بود که از همان ابتدا شعار یک دوره ای بودن دولت روحانی را آشکارا سردادند و تمام تلاشهای خود را در جهت محقق شدن این شعار بکار گرفته اند. 

تنها امید اصولگرایان در انتخابات آینده عدم رضایت مردم از وضعیت معیشتی ، اقتصادی کشور است و قصد دارند از ضعف بزرگی که خودشان عامل اصلی آن هستند بر علیه روحانی بهره ببرند.

ساختار سیاسی تازه کار "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" که خود را به اختصار "جمنا" معرفی میکنند اخیرا ۳۰ چهره اصولگرا را مستعد کاندیداتوری دانسته و بنا دارد برترین گزینه را از میان آنها بعنوان نامزد ریاست جمهوری معرفی کند.

خبرهای ضد و نقیض حکایت از آن دارد ابراهیم رییسی بعنوان کاندیدای جمنا معرفی میشود هرچند که تاییدیه ها و تکذیبیه های مبهم، مخاطبان را سر درگم کرده است.

اما آنچه مشخص است اصولگرایان به هرشکل قصد برجسته سازی و مطرح کردن ابراهیم رییسی را دارند و گویا هدف آنها از این پروژه سیاسی، فراتر از انتخابات ۹۶ است.

بنظر میرسد اهدافی که تمامیت خواهان برای آینده داماد علم الهدی در سر دارند با وجود شخصیتهای برجسته و‌محبوب اصلاح طلب خواب و خیالی بیش نیست.

آیا ابراهیم رییسی به بازی قدرت اصولگرایان وارد میشود و خود را محک میزند؟

نویسنده : admin / تاریخ : 6 اسفند 1395 / نظرات : 0 /پرینت مطلب
توجه : پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.
توجه : حتما آدرس وب سایت خود را در قسمت متن نظر وارد کنید.
نام:*
ایمیل:*
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.