صفانیوز

» چرا یک ملت باید تاوان کاسه های داغتر از آش را بدهد؟


 

چرا یک ملت باید تاوان عده ای مذهبی تندرو را بدهد؟

نمایندگان فوتبال ایران در #جام_آسیا از حق میزبانی در مقابل تیمهای عربستان سعودی محرومند، و قطعا این محرومیت آثار بدی را در کسب نتایج تیمهای ایرانی و همچنین افزایش هزینه های باشگاهها خواهد داشت و در نتیجه غرور ملی فوتبال دوستان ایرانی نیز در اثر نتایج تحت الشعاع قرار میگیرد.

متاسفانه #صداوسیما صرفا به محرومیت ما از میزبانی اشاره میکند اما هیچگاه دلیل واقعی آن را برای علاقمندان فوتبال تشریح نمیکند.

مثل همیشه دخالت سیاست و مذهب به منافع ملی ما در این زمینه آسیب جدی رسانده، و یک ملت باید تاوان تعدادی اوباش مذهبی با تفکراتی شبیه داعش را بدهد. کاسه های داغتر از آش که در ایران اقلیت هستند اما تلاش میکنند بر اکثریت مردم حاکم باشند!

این اوباش سال ۹۴ به دلیل اینکه عربستان یک روحانی شیعه تبعه کشور خودش را به ناحق اعدام کرده بود سفارت این کشور را مورد هجوم قرار دادند و باعث شدند جامعه بین الملل ایران را محکوم کند.

جالب اینجاست وقتی عربستان ۵۰۰ حاجی ایرانی را کشت به سفارتش در تهران هیچ آسیبی نرسید.

با این محکومیت و محرومیت، تیمهای ایرانی باید در یک کشور عربی دیگر هزینه های هنگفتی انجام دهند تا مثلا آنجا میزبان عربستان باشند، عربستان هم نهایت بهره را برای تحقیر ایرانیان خواهد برد از جمله اینکه خبر داده تمام بلیطهای مسابقات را در کشور جایگزین خریداری کرده که هیچ تماشاگر ایرانی نتواند با وجود این هزینه های هنگفت در کشور ثالث تیم کشورش را تشویق کند.

مسئله این است که ملت ایران در چهار دهه اخیر نه تنها در زمینه فوتبال بلکه در بسیاری از مشکلاتی که با آن دست به گریبان است دارد تاوان تصمیم گیری های غلط کسانی را پس میدهد که اقلیتی قدرتمند هستند و با تمامیت خواهی در تلاشند بر اکثریت حاکم باشند.

 

این #صدای_فرزندان_ایران است

 

 

نویسنده : admin / تاریخ : 3 اسفند 1395 / نظرات : 0 /پرینت مطلب
توجه : پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.
توجه : حتما آدرس وب سایت خود را در قسمت متن نظر وارد کنید.
نام:*
ایمیل:*
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.