صفانیوز

» كاندیداهای انتخابات مجلس دهم فریب "كارچاق كن ها" را نخورند

  یكی از اعضای كمسیون امنیت ملی مجلس اخیرا گفته است: نمایندگان در تبلیغات انتخاباتی گرفتار كارچاق كن ها میشوند.
به راستی این كار چاق كن ها چه مقدار در كسب آرا برای نامزدهای انتخابات موثر هستند؟!
بازنشر: همانطور كه چندماه قبل پیش بینی شده بود سیاسیون بسیار زودتر از موعد به فعالیتهای انتخاباتی مشغول هستند و در حوزه های انتخابیه فارس نیز  طبق پیش بینی ها بی قراری های سیاسیون روز به روز بیشتر نمودار میشود. نامزدهای انتخاباتی همواره در بند كارچاق كن ها بوده اند و آمار و ارقام ها نیز اغلب پس از انتخابات ها نشان داده كه این افراد كار چاق كن و فرصت طلب، حتی بعضی اوقات از كسب آرای خانواده خود برای كاندیدای مورد نظر نیز ناكام مانده اند!
با سوابق روشن و مستندی كه این افراد دارند آیا نامزدهای نمایندگی مجلس دهم  باز هم سرنوشت خودشان را به این افراد میسپارند؟

» در تلگرام با صفانیوز همراه شوید

کانال رسمی صفانیوز در تلگرام راه اندازی شد:
برای پیوستن به کانال صفانیوز روی لین زیر کلیک کنید:

http://Telegram.me/safanews

نکته: برای مشاهده مطالب ما در کانال تلگرام لازم است این برنامه را بر روی کامپیوتر و یا گوشی تلفن همراه خود نصب کنید و همواره آن را بروزرسانی کنید.
دانلود آخرین نسخه تلگرام برای اندروید:
http://telegram.en.softonic.com/android/download

 

» طنین اعتماد و هماهنگی در فارس برای اصلاح مجلس

نشست شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان فارس علی رغم چند بار تعویق و جلوگیری بالاخره عصر چهارشنبه بیست و هفتم آبان ماه و با سخنرانی حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در همایش طنین اعتماد و هماهنگی برگزار شد.

حجت الاسلام رسول منتجب نیا:

...مجلس انحطاط پیدا کرده است، مجلس از جایگاه خودش پایین آمده است، نمایندگی ضربه خورده است..

..از چی میترسید؟ ازعلی مطهری میترسید؟ علی مطهری چه میگوید؟! علی مطهری عصاره معلم انقلاب است، باید بیاید حرف بزند.

مگر میشود با این مسائل دور یک استان را خط قرمز بکشیم، بگوییم اینجا منطقه قرمز و منطقه ممنوعه است؟ این چه کاریست؟ این به نفع کیست؟...

...من بعنوان یک شیرازی احساس نگرانی میکنم و ابراز تاسف میکنم. مسئولان محترم استان، به داد استان برسید، نگذارید فضای استان را ببندند و کاری بکنند که نیروهای انقلابی و چهره های انقلابی از انقلاب زده شوند و فاصله بگیرند...

...چرا در جامعه ما عالم نمایان،( روحانیونی که برای پست و مقامشان هر دروغی میگویند و هر تزویری میکنند) آزاد باشند ولی اگر یکی از روحانیون آزاده جمله ای بگوید یا زمان اعلامش امنیت  ندارد و یا بعد از بیانش  امنیت از او سلب میشود؟!

 

 چرا در جامعه ما خشک مقدسی و ارتجاع اینقدر دامنه دار شده است که بسیاری از مفاهیمی که امام بشدت با آنها مقابله میکردند امروز دارد نهادینه میشود در کشور ما؟! امام نگرانی اش از انحراف در بینش دینی و در حرکت دینداران بود.

 

» طرح رتبه بندی معلمان از انتظارات تا مرحله اجرا

گفتگو با کارشناس ارشد سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور:

 

 سید حجت الله حسینی مدیر کل سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور که در ماه های اخیر از سوی تعدادی از فرهنگیان فارس پیگیر اصلاح طرح رتبه بندی فرهنگیان است در گفتگوی کوتاهی با صفانیوز پیرامون انتظارات از طرح رتبه بندی معلمان گفت:

اجرای طرح در این شرایط قابل تقدیر است اما با توجه به شرایط و سختی کار معلمین عزیز بر تمامی مسئولین و دست اندرکاران تکلیف است که نسبت به تکمیل طرح مزبور اقدام نمایند و بهترین طرح پیشنهادی این است که طرح تهیه شده همانند طرح رتبه بندی اعضای هیات علمی دانشگاهها و بر اساس مدرک و تجربه و سایر مولفه های لازم و شرایط کار تنظیم و اجرایی گردد.

» حق نظارت عمومی را خدا به ما داده است/ مدیریت سعه صدر میخواهد

حجت الاسلام والمسلمین آیت اللهی:

وقتی شما مدیر باشی اسلام این حق را  در مورد شما به همه داده است ، وقتی شما مسئول باشی نباید ناراحت بشوی که کسی بیاید از شما بپرسد چطور داری زندگی میکنی و اموالت را داری از کجا می آوری، ماشینت را از کجا آورده ای، خانه ای که در آن زندگی میکنی مال کیست؟! وقتی شما مسئولیت داری این حق مردم است، حقی که خدا به مردم داده.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی آیت اللهی یادگار امام جمعه فقید جهرم در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان،  در تشریح حق نظارت عمومی و روحیه سعه صدر در مسئولان گفت:

مدیریت ما امروز یک سعه صدر میخواهد. وقتی خدا پیغمبرش را میخواهد مبعوث کند میگوید الم نشرح لک صدرک.

دین ما برایمان یک حقی قرار داده به نام حق نظارت عمومی، این حق را متاسفانه ما امروزه کم میبینیم، و در جامعه ما حق نظارت عمومی کم دیده میشود.  در اسلام حق نظارت عمومی به عالیترین مراکز فرهنگی وجود دارد: الان شما بخواهید نمازجماعت بخوانید، شما باید احراز کنید که بنده عادل هستم و اگر احراز نکنید نمازی که پشت سر من بخوانید باطل است، حتی اگر در واقع من عادل باشم!

باید احراز بکنید، از کجا احراز کنید؟ شما تا من را نشناسید با من حشر و نشر نکرده باشی، زندگی من را ندیده باشی، اخلاق من را ندیده باشی، رفتار من را ندیده باشی، چطور میخواهی احراز کنی من عادل هستم که پشت سر من نماز بخوانی؟

 

» سمپاشی توسط پهباد را جایگزین روشهای سنتی کنیم

توصیه مدیر جهادکشاورزی زرین دشت به کشاورزان کشور:

سمپاشی توسط پهباد را جایگزین روشهای سنتی کنیم

مهندس علی جوکار مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرین دشت در گفتگو با صفانیوز بکارگیری آزمایشی پهباد جهت سمپاشی را موفقیت آمیز برشمرد و با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در سطح کشور در زرین دشت فارس آزمایش شده است گفت:

استفاده از پهباد برای سمپاشی مزایایی دارد که عملیاتی شدن آن در سطح گسترده میتواند بسیار مقرون به صرفه و موثر تر از روشهای مورد استفاده کنونی باشد.

در این روش سطح مورد نظر توسط یک پهباد تصویر برداری میشود و پس از بررسی سم پاشی نیز توسط پهباد انجام میشود که با صرفه جویی قابل توجه در مصرف سموم و آب هیچ نقطه ای از سطح مورد نظر در عملیات سمپاشی فراموش نمیشود.

» حضور قائم مقام جبهه تدبیرو توسعه ایران اسلامی در استان فارس

مهندس منوچهر مرادی قائم مقام دبیر کل و مسئول امور استانهای جبهه حماسه تدبیر و توسعه ایران اسلامی عصر یکشنبه سوم آبان در نشست شورای مرکزی این جبهه در استان فارس حضور یافت.

اعضای شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه فارس در این نشست مشکلات پیش رو و همچنین فعالیتهای انجام شده را بر شمردند و ابراز امیدواری کردند با حمایتهای مسئولان ارشد این جبهه در کشور بتوانند فعالیتهای خود را افزایش دهند.

منوچهر مرادی در این دیدار ، به سوالات اعضای شورای مرکزی جبهه تدبیر استان فارس پاسخ داد وضمن تشکر از دبیر و سایر اعضا اعلام کرد جبهه تدبیر و توسعه فارس فی الحال فعالترین شاخه استانی این جبهه در کشور است. وی با بیان رضایتمندی خود از فعالیت اعضا ابراز امیدواری کرد هرچند فعالیتهای سیاسی جبهه تدبیر و توسعه در حال حاضر تحت تاثیر انتخابات مجلس دهم است اما پس از انتخابات نیز این تلاشها ادامه داشته باشد.

در پایان این نشست احکام اعضای شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه فارس به آنها اعطا شد.

لازم به ذکر است رحمان مخاطب، دبیر کل این جبهه نیز  در مهرماه گذشته با صدور حکمی، وحید رستگار را به عنوان دبیر این جبهه در فارس معرفی کرده بود.

» انتصاب دبیر جبهه توسعه و تدبیر فارس

وحید رستگار  به عنوان دبیر جبهه حماسه تدبیر و توسعه فارس معرفی شد.

رحمان مخاطب دبیرکل جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی طی حکمی وحید رستکار از فعالان سیاسی حامی دولت اعتدال را به عنوان دبیر این جبهه در استان فارس منصوب کرد.

در این حکم انتصاب ابراز امیدواری شده است رستگار بر اساس گفنمان اعتدال گرایانه این جبهه در تمام ابعاد و با هماهنگی و همکاری مستمر با ستاد مرکزی در جهت پیشبرد اهداف توفیق داشته باشد.

لازم به ذکر است جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی سال92 با استفاده از پتانسیل های سیاسی اجتماعی حامیان دولت و فعالان ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی اعلام موجودیت کرده است.

» بزودی: گفتگو با خواننده خوش آتیه لبنان(جاد العلایلی)

 صفانیوز به زودی با خواننده جوان و خوش آتیه لبنانی جاد العلایلی گفتگو خواهد کرد.

ازاین خواننده عرب تقاضا شده است ترانه ای به زبان فارسی برای ایرانیان بخواند.


در مطالب هنری آینده صفانیوز گفتگو با جاد و ترانه های او را همراه با ترجمه فارسی میبینید.
العلایلی اخیرا در یک رقابت هنری مقام هفتم جهان و مقام اول کشورش را به دست آورده است.

 

» خبرهای انتخاباتی حوزه های انتخابیه فارس

اخبار، زمزمه ها و حواشی پیرامون انتخابات مجلس دهم در حوزه های انتخابیه استان فارس را از صفحه ویزه اسفند نود و چهار پیگیری کنید.

خبرهای انتخاباتی شهرستان خود را برای صفانیوز ارسال کنید و از خبرهای سایر حوزه های انتخابیه نیز مطلع شوید.

 

برای مشاهده صفحه انتخاباتی ما اینجا کلیک کنید

 

نامزدهای احتمالی  انتخابات آینده را بشناسیم

« 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 12 »
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.