صفانیوز

» محاکمه احمدی نژاد مطالبه بخش بزرگی از مردم ایران است

بسیاری از مردم ایران حتی قبل از آنکه ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به پایان برسد محاکمه وی و مقامات دولت او را ضروری میدانستند، با گذشت سه سال از پایان ریاست وی بر دولت همچنان محمود احمدی نژاد محاکمه نشده است و حتی در حال آماده شدن برای کاندیداتوری مجدد بمنظور ریاست جمهوری است.

لازم است تقاضای محاکمه وی را از طریق فضای مجازی به اطلاع مقامات مسئول برسانیم، خصوصا از مجلس دهم تقاضا داریم پیگیری محاکمه وی را در اولویت قرار دهد.

به همین منظور از کسانی که خواستار محاکمه محمود احمدی نژاد هستند تقاضا میکنیم با بکاربردن هشتگ #محاکمه_محمود در توییتر و اینستاگرام موافقت خود با درخواست محاکمه او را ابراز نمایند.

» واکنش رئیس جمهور به ابطال آرای مینو خالقی

رییس جمهور:

اعتبارنامه نماینده باید در مجلس بررسی شود، هیچ نهاد دیگری نمی تواند در آن مداخله كند.

همه انتخابات ها معنایش یك كلمه است و اینكه اگر كسی به رای شخصی خود اتكا كند و استبداد و جمود پیدا كند و به نظرات دیگران اعتنا نكند در مسیر حركت و نابودی و خسران قرار گرفته است.

رییس جمهوری گفت : براساس قانون اساسی هر نماینده ای كه از هر حوزه انتخابیه انتخاب می شود پس از رای آوردن، اعتبارنامه آن باید در مجلس شورای اسلامی بررسی شود و هیچ نهاد دیگری نمی تواند در آن مداخله كند.

 

 

 

» دکتر عارف از شیرازی ها تقاضا کرد به مهندس اکبری رای بدهند

معاون اول خاتمی در شیراز:

از سالها پیش به مهندس اکبری ارادت دارم و از مردم شیراز درخواست میکنم روز جمعه به ایشان رای بدهند.

 

» بانک ترانه / به همراه فایل صوتی سرایندگان

نخستین بانک ترانه ایرانی به همراه فایل صوتی سرایندگان توسط صفانیوز در دسترس علاقمندان قرار گرفته است

این برای نخستین بار است که آثار پس از ثبت به همراه تصویر و فایل صوتی ترانه سرا منتشر میشود.

ایجاد بانک ترانه مورد تقاضای بسیاری از اهالی فرهنگ بوده است و صفانیوز در صفحه فرهنگ و هنر خود علاوه بر متن با انتشار عکس و فایل صوتی سراینده اثر تلاش دارد بین احساس صاحب اثر و مخاطبان ارتباط برقرار کند.

انتشار فایل ویدئویی از ترانه خوانی سرایندگان نیز از برنامه های آتی بانک ترانه صفانیوز است.

» رئیس جمهور: در دولت قبل به قرن نوزدهم بازگشته بودیم

سخنان روحانی در جمع مردم سمنان:

 

کجا رفت غیرت و تعصب دینی؟/ چرا القا می کنید که ایرانی ها در مذاکرات پیروز نیستند و آمریکایی ها پیروزند؟/ در دولت قبل به قرن نوزدهم بازگشته بودیم

 

رییس جمهوری برجام را ثمره تلاش ملت بزرگ ایران و هدایت های مقام معظم رهبری دانست و گفت: به آنان که می گویند برجام برای ما چکار کرده است؟ باید گفت برجام افتخاری سیاسی و حقوقی برای تاریخ ایران ثبت کرده است.

 

رییس جمهور با بیان اینکه رسانه‌ها اخلاق را مدنظر قرار دهند، تصریح کرد: انتقاد از دولت اشکالی ندارد، نقد دولت لازم است، اما آشوب و هرج‌و‌مرج رسانه‌ای را ملت ما نمی‌پسندد چراکه هجمه‌های غیراخلاقی برخی رسانه‌ها در شأن ملت بزرگ ایران نیست

 

» صفحه فرهنگ و هنر صفانیوز فعالیتش را آغاز کرد

 

- اخبار فرهنگ و هنر
- گفتگو با هنرمندان
- دانلود کلیپ و موسیقی
- شعر و ترانه

 صفحه فرهنگ و هنر صفانیوز با نام صدای فرهنگ ایرانیان فعالیت خود را آغاز کرد.

برای مشاهده روی علامت ورود کلیک کنید:

ورود

» کدام شهرستانهای فارس به قطار تغییر94 نرسیدند؟!

مردم استان فارس به 13 تن از 18 نماینده فعلی مجلس رای اعتماد ندادند. 5حوزه انتخابیه فارس فرصت تغییر نماینده را از دست دادند.

براساس نتایج اولیه غیررسمی که از حوزه های انتخابیه فارس منتشر شده است، شرکت کنندگان در انتخابات شهرستانهای "لار"، "جهرم"، "مرودشت", "آباده" و "سروستان-خرامه-کوار" به ابقای نمایندگان فعلی خود پاسخ مثبت دادند و سایر نمایندگان فارس نتوانستند از مردم رای اعتماد بگبرند.

برمبنای این نتایج بیش از 72 درصد نمایندگان فارس کرسی های خود در مجلس دهم را از دست داده اند و موافقان تغییر که به دنبال تغییر اکثریت نمایندگان این استان بودند به پیروزی دست یافته اند.

» لیست امید شیراز

لیست امید شیراز

» گفتگوی صفانیوز با رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان

 

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان:

 

لیست جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران اسلامی مورد لطف و حمایت حضرات آیات هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی قرار دارد، لیست خبرگان ما نیز همان لیست مورد حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی است./ باید ببینیم به فرض مثال آقای دکتر عارف و افرادی که وزن سیاسی کشوری دارند آیا با تمایل خودشان در لیست قرار دارند یا مثل بعضی لیستها همینجوری بدون هماهنگی آنها را  در لیست جای داده ایم؟!/ما بدون هماهنگی هیچ چهره ای را در لیست قرار نداده ایم و با همه جریانهای سیاسی هماهنگیم و ارتباط داریم و جلسات متعدد داشته ایم و همفکری کرده ایم./ قاعدتا برخی از این چهره ها را باید در لیست اصولگرایان قرار میدادند اما قرار نداده اند ولی چهره های عاقلی هستند که میتوانند تصمیمات خوبی برای ملت بگیرند و جناحی فکر نمیکنند/ شخصا لیست اصولگرایان را لیست دلواپسان قلمداد میکنم./ لیست تهران قاعدتا باید 30 نفره باشد و علت اینکه 5نفر باقیمانده هنوز معرفی نشده اند این است که ما منتظریم در یکی دو روز آینده صلاحیت چند نفر از چهره های مورد نظر ما تایید شود.

» آیا پاتوق مطالبه فعالین بسیج دانشجویی خیرخواه اصلاح طلبان و اعتدالگرایان است؟!

یادداشت سیاسی:

عده ای که خود را بسیجی میدانند در جمعی موسوم به پاتوق مطالبه دانشجویی نامزدهای انتخاباتی را دعوت کرده و با آنها به گفتگو مینشینند، در روزهای گذشته خبرهایی از سوی این پاتوق در خصوص مواضع یکی از نامزدهای انتخاباتی اصلاح طلب در شیراز منتشر شد که کاملا شیطنت آمیز و هدفمند بود و آن نامزد انتخاباتی نیز با انتشار بیانیه ای مطالب منتشر شده را تکذیب کرده و تحریف برشمرد.

اینکه این پاتوق سیاسی با تفکرات شناخته شده ای که دارند چنین اقدامی انجام داده پدیده ای بعید نبوده و نیست، اما آنچه جای تامل دارد واکنش عجولانه برخی اعتدالگرایان و اصلاح طلبان به فضاسازی های ذکر شده بود.

در اینجا لازم است این سوال مطرح کنیم:

آیا پاتوق مطالبه دانشجویی وابسته به بسیج خیرخواه اصلاح طلبان و اعتدالگرایان است؟!

 

 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 »
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.