صفانیوز

» همايش لغو شد / ديدار اعتدال گرايان و اصلاح طلبان لغو نخواهد شد

بر اساس گزارش رسانه ها و سايتهاي اعتدالگرا و اصلاح طلب همايش عصر شنبه سيزدهم ارديبهشت ماه و سخنراني مشاور ارشد رئيس جمهور توسط استانداري فارس لغو شده است.
علي رغم لغو اين همايش اعتدالگرايان و اصلاح طلبان فارس ديدار با يكديگر را لغو نخواهند كرد.

 فعالان اصلاح طلب و اعتدالگراي فارس روز شنبه به شيراز سومين حرم اهل بيت عليهم السلام خواهند آمد  اما بدليل لغو همايش و بسته بودن درب هاي محل همايش؛ روبروي استانداري فارس با يكديگر ديدار و گفتگو خواهند كرد.
فعالان اصلاح طلب و اعتدال گراي فارس در تماس با صفانيوز اعلام كردند علي رغم لغو همايش؛ به شيراز خواهند آمد و خواستار ديدار با يكديگر هستند.
محل اين ديدار روبروي استانداري فارس خواهد بود و پس از اين ديدار حاضران به صورت متحد در يكي از اماكن مذهبي شيراز نماز جماعت مغرب و عشا را اقامه خواهند كرد.

خبر تكميلي: مجوز همايش با تغيير مكان صادر شد

» جاي حرفهاي دولت اعتدال در رسانه ها خاليست!

مثلا رسانه های ما دولتی است اما كمترین حرفی كه از رسانه ها شنیده میشود حرف دولت اعتدال است!
اكثر تریبون ها در كشور ما تحت نفوذ تندروها قرار دارد و جای تدبیر و اعتدال پشت تریبون ها خالیست.
رسانه هاي گونان شنیداری؛ دیداری؛ اینترنتی و مطبوعات مكتوب و همچنین تریبونهای مختلف از جمله منابر و ... تحت نفوذ جریان های تندرو قرار دارد و شاید هیچ دولتی در سالیان گذشته به این حد در میان رسانه ها و تریبون ها غریب نبوده است.

» نامه آیت الله حائری شیرازی خطاب به آقایان موسوی و كروبی

استاد محی الدین حائری شیرازی در نامه ای خطاب به آقایان موسوی و كروبی:
((من اصلححما بینه و بین ربه اصلح الله مابینه و بین خلقه)) خداوند باری تعالی كه ابتدای عمر شریفتان را نورانی قرار داده انتهای آن را نیز نورانی قرار دهد.
..... بهتر آن بود كه مردم را به آرامش دعوت میكردید و به مردم میگفتید نافرمانی نكنید تا از طرق قانونی به حقوق خود و شما دست یابیم...


... با اصرار شما، فتنه انتخابات 88 آتش زیر خاکستر خواهد ماند و نظام نسبت به آن نمی‌تواند بی‌تفاوت بماند. جمع شدن فتنه خاموش شدن مشعل است و خاموش شدن مشعل غیر از خاموشی شمعک است. پذیرش خطا از طرف شما، شمعک را خاموش خواهد کرد.

» کاروانسرای عهد صفویه در خفر تبدیل به گله دانی شده است

 

   کاروانسرای مربوط به عهد صفویه  در خفر


یک اثر با ارزش ملی است؟

محل بازدید گردشگران است؟

یا محل نگهداری دام و طیور؟!

این کاروانسرا که مربوط به عهد صفویه است در حد فاصل روستای گلبرنجی و روستای آسمانگرد  منطقه خفر فارس واقع شده  و در بهمن ماه سال ١٣٨١ به شماره٧٢٠١ در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
یکی از مخاطبان با ارسال پیامی ما را به مطالعه گزارش یکی از تارنماهای خبری در خصوص این کارونسرا فراخواند و صفانیوز نیز  این گزارش را بررسی کرد و مشاهده شد متاسفانه این بنای با ارزش  بجای اینکه بهسازی شود و مورد بازدید علاقمندان قرار بگیرد در حال حاضر محل نگهداری دام و طیور است.

 

 

» پاسخ لاریجانی به احمدی نژاد در جلسه استیضاح شیخ الاسلامی

 

 

» نامه بی سابقه رئیس قوه قضائیه به احمدی نژاد

« 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.