صفانیوز

» جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز و حضور بانوان!

جام جهانی کشتی فرنگی پایان اردیبهشت ماه در شیراز برگزار خواهد شد، اما هیچدام از مسئولان تاکنون در مورد اجازه یا ممنوعیت حضور بانوان در استادیوم محل برگزاری مسابقات صراحتا سخنی نگفته اند.

آیا بانوان در شیراز اجازه دارند بعنوان تماشاگر تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان را مورد تشویق قرار دهند؟!

در سالهای اخیر محدودیتها و ممنوعیت هایی برای حضور بانوان در استادیومهای ورزشی به وجود آمده که مورد مناقشه شخصیتهای مختلف قرار دارد، تعداد کثیری از بانوان همواره متقاضی هستند قسمتی از استادیومها در مسابقات به آنها اختصاص داده شود تا بتوانند در تشویق تیمهای ملی مشارکت کنند.

 

 

 

 

» حل مشکل لود نشدن پستهای اینستاگرام شما

 

 

متاسفانه یکی از مشکلات کاربران اینستاگرام در ایران باز نشدن برخی از تصاویر پستهای اینستاگرام است.

گاهی شما تصاویر خوبی را به اشتراک میگذارید اما دیگران به همین علت نمیتوانند آنها را ببینند و یا فقط با فیلترشکن قابل مشاهده میشود.

اما نگران نباشید

کاربران فنی صفانیوز میتوانند این مشکل شما را حل کنند.

» شعر طنز "گشت ارشاد یواشکی" +فایل صوتی

"گشت ارشاد یواشکی"

همه بدی ها رو گره زدن به زلف یار
گشت ارشاد یواشکی آوردن روی کار
چون رئیس بانکشون با پولمون کرده فرار
گشت ارشاد یواشکی آوردن روی کار

» محاکمه احمدی نژاد مطالبه بخش بزرگی از مردم ایران است

بسیاری از مردم ایران حتی قبل از آنکه ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به پایان برسد محاکمه وی و مقامات دولت او را ضروری میدانستند، با گذشت سه سال از پایان ریاست وی بر دولت همچنان محمود احمدی نژاد محاکمه نشده است و حتی در حال آماده شدن برای کاندیداتوری مجدد بمنظور ریاست جمهوری است.

لازم است تقاضای محاکمه وی را از طریق فضای مجازی به اطلاع مقامات مسئول برسانیم، خصوصا از مجلس دهم تقاضا داریم پیگیری محاکمه وی را در اولویت قرار دهد.

به همین منظور از کسانی که خواستار محاکمه محمود احمدی نژاد هستند تقاضا میکنیم با بکاربردن هشتگ #محاکمه_محمود در توییتر و اینستاگرام موافقت خود با درخواست محاکمه او را ابراز نمایند.

» واکنش رئیس جمهور به ابطال آرای مینو خالقی

رییس جمهور:

اعتبارنامه نماینده باید در مجلس بررسی شود، هیچ نهاد دیگری نمی تواند در آن مداخله كند.

همه انتخابات ها معنایش یك كلمه است و اینكه اگر كسی به رای شخصی خود اتكا كند و استبداد و جمود پیدا كند و به نظرات دیگران اعتنا نكند در مسیر حركت و نابودی و خسران قرار گرفته است.

رییس جمهوری گفت : براساس قانون اساسی هر نماینده ای كه از هر حوزه انتخابیه انتخاب می شود پس از رای آوردن، اعتبارنامه آن باید در مجلس شورای اسلامی بررسی شود و هیچ نهاد دیگری نمی تواند در آن مداخله كند.

 

 

 

» دکتر عارف از شیرازی ها تقاضا کرد به مهندس اکبری رای بدهند

معاون اول خاتمی در شیراز:

از سالها پیش به مهندس اکبری ارادت دارم و از مردم شیراز درخواست میکنم روز جمعه به ایشان رای بدهند.

 

» بانک ترانه / به همراه فایل صوتی سرایندگان

نخستین بانک ترانه ایرانی به همراه فایل صوتی سرایندگان توسط صفانیوز در دسترس علاقمندان قرار گرفته است

این برای نخستین بار است که آثار پس از ثبت به همراه تصویر و فایل صوتی ترانه سرا منتشر میشود.

ایجاد بانک ترانه مورد تقاضای بسیاری از اهالی فرهنگ بوده است و صفانیوز در صفحه فرهنگ و هنر خود علاوه بر متن با انتشار عکس و فایل صوتی سراینده اثر تلاش دارد بین احساس صاحب اثر و مخاطبان ارتباط برقرار کند.

انتشار فایل ویدئویی از ترانه خوانی سرایندگان نیز از برنامه های آتی بانک ترانه صفانیوز است.

» رئیس جمهور: در دولت قبل به قرن نوزدهم بازگشته بودیم

سخنان روحانی در جمع مردم سمنان:

 

کجا رفت غیرت و تعصب دینی؟/ چرا القا می کنید که ایرانی ها در مذاکرات پیروز نیستند و آمریکایی ها پیروزند؟/ در دولت قبل به قرن نوزدهم بازگشته بودیم

 

رییس جمهوری برجام را ثمره تلاش ملت بزرگ ایران و هدایت های مقام معظم رهبری دانست و گفت: به آنان که می گویند برجام برای ما چکار کرده است؟ باید گفت برجام افتخاری سیاسی و حقوقی برای تاریخ ایران ثبت کرده است.

 

رییس جمهور با بیان اینکه رسانه‌ها اخلاق را مدنظر قرار دهند، تصریح کرد: انتقاد از دولت اشکالی ندارد، نقد دولت لازم است، اما آشوب و هرج‌و‌مرج رسانه‌ای را ملت ما نمی‌پسندد چراکه هجمه‌های غیراخلاقی برخی رسانه‌ها در شأن ملت بزرگ ایران نیست

 

پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.