صفانیوز

» صفحه فرهنگ و هنر صفانیوز فعالیتش را آغاز کرد

 

- اخبار فرهنگ و هنر
- گفتگو با هنرمندان
- دانلود کلیپ و موسیقی
- شعر و ترانه

 صفحه فرهنگ و هنر صفانیوز با نام صدای فرهنگ ایرانیان فعالیت خود را آغاز کرد.

برای مشاهده روی علامت ورود کلیک کنید:

ورود

» کدام شهرستانهای فارس به قطار تغییر94 نرسیدند؟!

مردم استان فارس به 13 تن از 18 نماینده فعلی مجلس رای اعتماد ندادند. 5حوزه انتخابیه فارس فرصت تغییر نماینده را از دست دادند.

براساس نتایج اولیه غیررسمی که از حوزه های انتخابیه فارس منتشر شده است، شرکت کنندگان در انتخابات شهرستانهای "لار"، "جهرم"، "مرودشت", "آباده" و "سروستان-خرامه-کوار" به ابقای نمایندگان فعلی خود پاسخ مثبت دادند و سایر نمایندگان فارس نتوانستند از مردم رای اعتماد بگبرند.

برمبنای این نتایج بیش از 72 درصد نمایندگان فارس کرسی های خود در مجلس دهم را از دست داده اند و موافقان تغییر که به دنبال تغییر اکثریت نمایندگان این استان بودند به پیروزی دست یافته اند.

» سخنان جالب محمدرضا رضایی در پاتوق مطالبه‌گری دانشجویان جهرم

سخنان جالب محمدرضا رضایی در پاتوق مطالبه‌گری دانشجویان جهرم

» مهندس جوکار: از لطف مردم سپاسگزارم، تا آخر ایستاده ام، به پیروزی امیدوارم.

مهندس جوکار: از لطف مردم سپاسگزارم، تا آخر ایستاده ام، به پیروزی امیدوارم.

 

» آیا توجیه کننده خشونت شایستگی ورود به مجلس خبرگان را دارد؟!

یادداشت سیاسی:

مجلس خبرگان رهبری از مهمترین نهادها در جمهوری اسلامی ایران است و انتخابات آن نیز از اهمیت ویژه برخوردار است.

شرایط کاندیداتوری این مجلس به گونه ایست که عالمان دینی حامعه به آن ورود پیدا میکنند.

تشخیص صلاحیت کاندیداتوری مجلس خبرگان طبق قانون بر عهده شورای نگهبان است و تشخیص شایستگی کاندیداها و رای اعتماد به آنها بر عهده مردم خواهد بود.

فرض کنیم یکی از نامزدهای انتخاباتی این دوره از تریبون رسمی یک قائله ناپسند و همراه با خشونت را توجیه کرده باشد، مثلا یک میهمان برای سخنرانی به شهر آمده باشد و عده ای از مخالفانش بجای ابراز مخالفت با روشهای قانونی به وی فحاشی کرده باشند و با سنگ و چوب به وی حمله کرده باشند و حتی در دادگاه رسما محکوم شده باشند، اگر کسی از تریبون رسمی چنین قائله ای را توجیه کرده باشد شایستگی ورود به مجلس خبرگان را دارد یا ندارد؟!

.

 

 

» نظرسنجی انتخاباتی حوزه انتخابیه جهرم

چنانچه شما در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنید به کدامیک از نامزدهای انتخاباتی رای خواهید داد؟

چهارتن از نامزدهای این حوزه انتخابیه بر اساس حروف الفبا در این نظرسنجی معرفی شده اند ، اگر شما از کسانی هستید که هنوز نامزد مورد نظر خود را انتخاب نکرده اید گزینه پنجم را انتخاب فرمایید.

 

» لیست امید شیراز

لیست امید شیراز

» موافقان تغییر به این آمار توجه کنند

موافقان تغییر به این آمار توجه کنند

» گفتگوی صفانیوز با رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان

 

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان:

 

لیست جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران اسلامی مورد لطف و حمایت حضرات آیات هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی قرار دارد، لیست خبرگان ما نیز همان لیست مورد حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی است./ باید ببینیم به فرض مثال آقای دکتر عارف و افرادی که وزن سیاسی کشوری دارند آیا با تمایل خودشان در لیست قرار دارند یا مثل بعضی لیستها همینجوری بدون هماهنگی آنها را  در لیست جای داده ایم؟!/ما بدون هماهنگی هیچ چهره ای را در لیست قرار نداده ایم و با همه جریانهای سیاسی هماهنگیم و ارتباط داریم و جلسات متعدد داشته ایم و همفکری کرده ایم./ قاعدتا برخی از این چهره ها را باید در لیست اصولگرایان قرار میدادند اما قرار نداده اند ولی چهره های عاقلی هستند که میتوانند تصمیمات خوبی برای ملت بگیرند و جناحی فکر نمیکنند/ شخصا لیست اصولگرایان را لیست دلواپسان قلمداد میکنم./ لیست تهران قاعدتا باید 30 نفره باشد و علت اینکه 5نفر باقیمانده هنوز معرفی نشده اند این است که ما منتظریم در یکی دو روز آینده صلاحیت چند نفر از چهره های مورد نظر ما تایید شود.

پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.