صفانیوز

» لیست جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در حوزه های انتخابیه فارس بزودی اعلام میشود

عبداله بهادری  رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران اسلامی در فارس از انتشار لیست نامزدهای انتخاباتی مورد حمایت این جبهه سیاسی برای حوزه های انتخابیه استان فارس خبر داد. این لیست تا  پایان روز یکم اسفندماه ما انتشار پیدا خواهد کرد.

» بیانیه سیدعلاء الدین کراماتی پیرامون تحریف سخنانش در پاتوق مطالبه بسیج دانشجویی

» آیا پاتوق مطالبه فعالین بسیج دانشجویی خیرخواه اصلاح طلبان و اعتدالگرایان است؟!

یادداشت سیاسی:

عده ای که خود را بسیجی میدانند در جمعی موسوم به پاتوق مطالبه دانشجویی نامزدهای انتخاباتی را دعوت کرده و با آنها به گفتگو مینشینند، در روزهای گذشته خبرهایی از سوی این پاتوق در خصوص مواضع یکی از نامزدهای انتخاباتی اصلاح طلب در شیراز منتشر شد که کاملا شیطنت آمیز و هدفمند بود و آن نامزد انتخاباتی نیز با انتشار بیانیه ای مطالب منتشر شده را تکذیب کرده و تحریف برشمرد.

اینکه این پاتوق سیاسی با تفکرات شناخته شده ای که دارند چنین اقدامی انجام داده پدیده ای بعید نبوده و نیست، اما آنچه جای تامل دارد واکنش عجولانه برخی اعتدالگرایان و اصلاح طلبان به فضاسازی های ذکر شده بود.

در اینجا لازم است این سوال مطرح کنیم:

آیا پاتوق مطالبه دانشجویی وابسته به بسیج خیرخواه اصلاح طلبان و اعتدالگرایان است؟!

 

 

» استاندار فارس: انبیاء برای هدایت بشر به سمت آزادی آمدند

استاندار فارس: انبیاء برای هدایت بشر به سمت آزادی آمدند

» آیت الله حائری: نمیتوانیم بگوییم ناظران معصوم هستند

آیت الله حائری شیرازی:

 

 

باید از حذف افراد پیشگیری کرد / اینکه بعضی بدون امتحان تایید صلاحیت شده اند و برخی رد، معماگونه است/ نمی‌توانیم بگوییم ناظران معصوم هستند

 

 

یکی از کاندیداهای مجلس خبرگان گفت: اینکه بعضی امتحان نکرده پذیرفته نشده‌ و بعضی پذیرفته شده‌اند یک معماگونه‌ای پیش می‌آورد.

 

 

» گفتگو با سید حجت الله حسینی پیرامون احراز صلاحیتش

✅سید حجت الله حسینی داوطلب کاندیداتوری نمایندگی مجلس دهم که پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیتها توسط هیات نظارت به منظور پیگیری اعتراضات قانونی به تهران سفر کرده بود شامگاه دوشنبه پنجم بهمن ماه به شهرستان جهرم بازگشت،حسینی پس از  بازگشت از تهران در فرودگاه شهید دستغیب شیراز با صدای فرهیختگان ایران گفتگو کرد.

» دیدار اعضای مجمع مشورتی توسعه شهرستانهای فارس با استاندار

 

اعضای مجمع مشورتی و توسعه شهرستانهای  فارس شامگاه یکشنبه چهارم بهمن ماه با استاندار فارس دیدار کردند.
به گزارش صفانیوز در این نشست آقایان جمشیدی، حاجات نیا، شعبانپور مهراندیش، معصوم زاده و رحیمی به نمایندگی از سایر اعضا و مناطق مختلف فارس پیرامون شاخه های گوناگون و ملزومات توسعه سیاسی استان مطالبی را مطرح کرده و پیشنهاداتی را ارائه نمودند، در این سخنان مباحث توسعه و تسهیل فعالیتهای احزاب و سازمانهای مردم نهاد ، چالشهای پیش رو  و موانع توسعه سیاسی، بهره گیری از فرصتهای پسابرجام برای توسعه استان و بهره گیری از جایگاه رسانه ها برای پیشبرد سیاستهای دولت بررسی شد.


استاندار فارس نیز  از پیشنهادات مطروحه توسط مجموعه اعضای مجمع مشورتی استقبال کرد و ضمن تحسین آنها بدلیل تحمل مشکلاتی که برای پیشبرد اهداف والای دولت تدبیر و امید دارند،  از آنها تقاضا کرد همچنان با امیدواری دولت را در مسائل پیش رو یاری دهند و علی رغم مشکلاتی که بوجود آمده است از ادامه مسیر در جهت سیاستهای دولت اعتدال مایوس نشوند.

 

» شورای نگهبان رسانه ها را از گمانه زنی پیرامون نتایج بررسی صلاحیت ها بر حذر داشت

اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان طی اطلاعیه ای، رسانه های جمعی مخصوصا مطبوعات و خبرگزاری ها را از گمانه زنی و شایعه پراکنی در خصوص تأیید صلاحیت ها، برحذر داشت.

 

 

به گزارش صفانیوز به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان، متن اين اطلاعيه به شرح زير مي باشد:

 

» سخنان شجاعانه و انتخاباتی رئیس جمهور

 رئیس جمهور:

 

اسم مجلس، خانه ملت است نه خانه یک جناح / اگر اینطور است، نیاز به انتخابات نیست، همان ها دوباره تشریف ببرند مجلس/ باید مر قانون باشد نه مر سلیقه / دل‌مان می‌خواهد معتدلان بروند مجلس / فیلتر نامزدها را به مردم و احزاب بسپاریم/ اجازه ندهیم مردم ناامید شوند / به جهانگیری گفته ام با شورای نگهبان رایزنی کند

 

 

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه این را باید بدانیم که معیار قانون است گفت: به عنوان دولت اعتدال دلمان می‌خواهد معتدلان بروند مجلس و این آرزوی ماست.

 

پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.