صفانیوز

» حواشی معارفه استاندار فارس+ تصاویر

معارفه استاندار فارس عصر دوشنبه بیست و نهم تیرماه با حضور وزیر کشور در حالی برگزار شد که حضار جلسه با سردادن شعار استعفا استعا به مجمع نمایندگان اعتراض کرده و با شعار دروغگو  دروغه صحبتهای رضایی کوچی رئیس مجمع نمایندگان این استان را تکذیب کردند.

همچنین مراسم خودجوش استقبال از وزیرکشور و استاندار جدید فارس در فرودگاه شیراز با ممانعت نیروی انتظامی به مشاجره لفظی نیروی انتظامی و مستقبلین انجامید.

» مشاجره نیروی انتظامی با مستقبلین وزیرکشور

مراسم خودجوش استقبال از وزیر کشور و استاندار جدید فارس در فرودگاه شیراز با ممانعت نیروی انتظامی به مشاجرات لفظی بین مستقبلین و نیروی انتظامی منجر شد.

 

» خشنودی مردم از استعفای نمایندگان فارس!

نمایندگان فارس برای تحقق خواسته های گروهی خودشان در مجلس جنجال به پا کرده اند/ در دو سال گذشته این نمایندگان با حرکت در خلاف جهت سیاستهای دولت اعتدال موجب نارضایتی مردمی از دولت شده اند/ همانطور که استعفای استاندار موجی از خوشحالی را در بین حامیان دولت بوجود آورد، استعفای نمایندگان فارس نیز موجب خشنودی اکثریت مردم این استان میشود/ طبق قانون دولت و هرکدام از وزاری دولت مجاز هستند همکاران اجرایی خود را خودشان انتخاب کرده و منصوب نمایند و دخالت نمایندگان در جهت اجبار دولت به انتصابات مورد نظرشان خلاف قانون اساسی و  به منزله دخالت قوا در امور یکدیگر است

مهمترین گروهی که در انتخاب گزینه های قوی و بومی فارس کارشکنی میکنند همین نمایندگان هستند چون گزینه های قوی و بومی استان با دولت همراه و همدل هستند!

» اهانت علم الهدی به خریداران بلیت 70 هزار تومانی کنسرتها

علم الهدی در سخنانی به هنردوستان و کسانی که بلیت 70هزارتومانی کنسرتهای موسیقی را خریداری میکنند اهانت کرد و آنها را یک اقلیت هوس باز شهوت ران برشمرد.

 به گزارش صفانیوز به نقل از فارس علم الهدی امام جمعه مشهد گفته است: بعضی از کنسرت‌ها بلیت‌هایشان 70 هزار تومان است و افرادی که این بلیت را خریداری می‌کنند یک اقلیت هوس‌باز شهوت‌ران هستند.

 

 

» سرلشکر فیروزآبادی به خیرخواهی دولت شهادت داد

سر لشکر فیروز آبادی:شهادت می‌دهم امروز دولت جز خیر مردم، انقلاب و کشور را نمی‌خواهد و همه بایستی یکپارچه پشتیبان آن باشیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بنده به عنوان یک بسیجی خاک پای ایران شهادت می‌دهم امروز دولت جز خیر مردم، انقلاب و کشور را نمی‌خواهد و همه بایستی یکپارچه پشتیبان آن باشیم.

به گزارش «انتخاب» به نقل از دفتر ویژه رئیس ستادکل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نخستین جلسه انجمن علمی راهبردی دانشگاه عالی دفاع ملی اظهار داشت: ایران در شبهای مبارک قدر برای موفقیت مذاکره‌کنندگان هسته‌ای کشورمان دعا می‌کند.

وی افزود: دولت دکتر روحانی دولتی مجاهد و ایثارگر است و مذاکره‌کنندگان هسته‌ای امروز همچون رزمندگان اسلام در شب‌های عملیات نیاز به دعای ملت ایران اسلامی دارند.

فیروزآبادی در ادامه تأکید کرد: بنده به عنوان یک بسیجی خاک پای ایران شهادت می‌دهم که امروز دولت جز خیر مردم، انقلاب و کشور را نمی‌خواهد و همه بایستی یکپارچه پشتیبان آن باشیم.


» روز نا آرام دهشیخ فارس

اخبار ضد و نقیض مبنی بر نا آرامی و درگیری از دهشیخ در جنوب فارس گزارش می شود/ از صبح روز سیزدهم تیرماه تصاویر و شایعات متعددی توسط شهروندان جنوب فارس در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشود که از نا آرامی در این شهر حکایت دارد.

مقامات دولتی و انتظامی فارس تاکنون اطلاعات دقیقی را از چگونگی ماجرای سیزدهم تیرماه دهشیخ فارس در اختیار رسانه ها قرار نداده اند.

به گزارش صفانیوز شنیده ها و گفته های شاهدان عینی از در گیری نیروی انتظامی با تعدادی از قاچاقچیان کالا حکایت دارد که در این جریان عده ای سعی کرده اند این درگیری را گسترش داده و به درگیری شهروندان با نیروهای انتظامی و مبارزه با کاچاق کالا بدل سازند.

ورود نیروهای ویزه به ماجرا باعث ایجاد ارامش نسبی شده است وخبرهای ضد و نقیض از زخمی شدن و دستگیری افراد مرتبط با این ماجرا  شنیده میشود که هیچکدام به تایید نرسیده است.

رسانه های رسمی و محلی علی رغم اطلاع از این نا آرامی ها به دلیل ارائه گزارش و اطلاعات از مقامات مربوطه در خصوص این حوادث سکوت اختیار کرده اند و این عدم اطلاع رسانی موجب شده است تنها منبع دریافت اخبار برای مردم شایعات و تصاویر ارسالی در شبکه های اجتماعی باشد .

 

» یاران نزدیک احمدی نژاد یاران نزدیک امام زمان هستند؟!

منظور احمدی نژاد از دستگیری امام زمان؛ دستگیری یاران خودش است!

آیا اینکه احمدی نژاد میگوید از یاران امام زمان بازجویی شده،منظور بازجویی و دستگیری معاونین و یاران نزدیک به خودش است؟!

به گزارش صفانیوز گفتگوی آیت الله غرویان با ندای ایران پیرامون این موضوع به این شرح است:

پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.