صفانیوز

» شبكه تلويزيوني ادب و هنر در شيراز

شبکه ملی ادب و هنر با مرکزیت و محوريت شیراز پایتخت ادبی ایران راه اندازی خواهد شد.

به گزارش صدای فرهیختگان ایران، لطف اللهی مدیر واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز فارس از راه اندازی شبکه ملی ادب وهنر خبر داد.

حمیدرضا لطف اللهی در حاشیه نخستین نشست کانون ترانه سرایان فارس به هنرمندان کشور خصوصا هنرمندن فارس وعده داد بزودی شبکه ملی ادب و هنر با مرجعیت و مرکزیت شیراز روی آنتن خواهد رفت. به گفته وی شبکه ادب و هنر یک شبکه تلویزیونی ملی خواهد بود اما مرکز آن در شیراز قرار خواهد داشت و قرار است در این شبکه بصورت تخصصی به مباحث هنری و معرفی هنرمندان و آثار آنها پرداخته شود. هم اکنون پیگیری ها و مقدمات لازم برای راه اندازی شبکه ادب و هنر در حال انجام است.

لازم به ذکر است نخستین نشست ترانه سرایان فارس چهارشنبه نوزدهم شهریورماه در باغ شاعران شیراز برگزار شد و رادمهر موسوی بعنوان دبیر کانون ترانه سرایان فارس معرفی شد.

» آیا در ایران "دانشجوی آستین كوتاه" هم داریم؟!

در ایران هیچ دانشجوی آستین كوتاهی وجود ندارد! هیچ دانشجوی مانتو پوشی هم وجود ندارد! آیا شما تا به حال دانشجویی با این مشخصات دیده اید؟!
وقتی شما دانشجویی با چنین مشخصات در رسانه ملی نمی بینید و حرفهایش را نمیشنوید، وقتی در دیدارهای دانشجویی رهبر انقلاب دانشجویی با چنین مشخصاتی به چشم نمیخورد، این هرگز عجیب نیست كه دیدگاه واقعی دانشگاهیان نیز برای تندروهای مجلس و سایر دستگاه ها پشیزی ارزش نداشته باشد!
سیاست تندروهای موثر بر صدا وسیما و حتی دیدارهای رهبری، آنگونه است كه اگر كسی با جامعه ایران و دانشگاهیان كشور آشنایی نداشته باشد تصور میكند هیچ دانشجوی آستین كوتاه و مانتو پوشی در كشور ما وجود ندارد!
در صورتی كه دانشجویانی با این مشخصات وجود دارند و اكثریت قاطع جمع دانشگاهیان نیز متعلق به آنهاست.

پايگاه اطلاع رساني رهبر انقلابسايت رياست جمهوريهاشمي رفسنجانيسيد محمد خاتميدانشكده خبردوستان صفانیوزصبح شیرازدال نیوزارگ شیرازصفانيوزبانک ترانهجبهه تدبیر و توسعه فارسسفارش تبليغات
طراحی و بهینه سازی : (حقیقت)
تمامی حقوق برای صفانیوز محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از خبرها تنها با ذکر منبع مجاز است.